Help Center / Ongecategoriseerd / Gebruikers toevoegen aan je website

Gebruikers toevoegen aan je website

Laatste update: april 8, 2024

Om samenwerken aan websites gemakkelijker te maken, kun je anderen als gebruikers toevoegen via het My Elementor dashboard. Hierdoor kunnen zij pagina’s en berichten toevoegen, bewerken en verwijderen en meer. Ze krijgen echter geen toegang tot je account of abonnement. Dit betekent dat ze geen sites kunnen maken, sites klonen, licenties overdragen, sites vernieuwen of andere accountactiviteiten uitvoeren.  

Warning
Wanneer je een gebruiker toevoegt aan je site via het My Elementor dashboard, krijgen ze beheerdersbevoegdheden, waardoor ze bijna volledige controle over de site hebben.

Gebruikers toevoegen

Om gebruikers toe te voegen aan je site:

  1. Ga naar je My Elementor dashboard.
  2. Hover over de websitekaart van de site waaraan je een gebruiker wilt toevoegen en klik op Beheer deze site.
  3. Klik in het linkerpaneel op Teams.
  4. Klik in de rechterhoek op Leden uitnodigen.
  5. Voer de e-mailadressen in van de mensen die je als gebruikers wilt toevoegen. Druk na elk adres op Enter.
    Note
    Deze nieuwe gebruikers moeten een Elementor-account hebben of moeten een Elementor-account aanmaken. Het e-mailadres dat je gebruikt om de nieuwe gebruiker uit te nodigen moet hetzelfde zijn als het e-mailadres dat ze voor hun Elementor-account gebruiken.  

  6. Klik op uitnodiging versturen.

Wanneer je in de toekomst op Team klikt, zie je de uitgenodigden met Uitnodiging in behandeling naast de e-mailadressen van mensen die je hebt uitgenodigd.

De uitnodiging opnieuw versturen

Als de gebruiker de uitnodiging niet heeft ontvangen, kun je deze opnieuw versturen.

Om de link opnieuw te versturen:

  1. Ga naar My Elementor>Team.
  2. Hover over het e-mailadres en klik op het pictogram voor opnieuw versturen.

Een link versturen

Als je geen link per e-mail wilt versturen, kun je de link kopiëren en via een andere methode versturen zoals Slack of andere berichtensoftware.

Om de link te kopiëren:

  1. Ga naar My Elementor>Team.
  2. Hover over het e-mailadres en klik op het pictogram voor uitnodigingslink kopiëren.

Een uitnodiging accepteren

Nadat uitgenodigden een link hebben ontvangen, kunnen ze lid worden als sitebeheerder.

Om lid te worden van de site:

  1. Klik op de link.

    Het registratiescherm verschijnt.
    Note
    Als je niet bent ingelogd op je Elementor-account, moet je inloggen.

  2. Kies een functietitel. 
  3. Klik op Opslaan en deelnemen.
    Note
    Je kunt lid worden van de website zonder een functietitel in te voeren door te klikken op Deelnemen zonder functietitel.


    Je wordt naar het Overzicht van de website in het My Elementor dashboard gebracht.

    Je kunt nu de website openen vanuit je My Elementor dashboard.
Op deze pagina

Deel dit artikel

Hosted with